Travel Partner

TELEFONY KOMÓRKOWE NA WYJEŹDZIE

 

Aby korzystać z telefonu komórkowego za granicą należy uruchomić tzw. roaming.

Roaming to usługa polegająca na korzystaniu z sieci telefonii komórkowej operatorów innych krajów.

Aby uruchomić tą usługę należy skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta swojego operatora. Zdarza się, że same telefony posiadają możliwość wyłączenia Roamingu, jednak aktywacja usługi możliwa jest tylko poprzez zgłoszenie do operatora.

UWAGA! Smartfony będą korzystały z opcji Internetu jeżeli nie wyłączymy tej funkcji odpowiednio wcześnie. Ściąganie danych z sieci jest bardzo kosztowne.


 

Połączenia z Polskim numerem za granicą wykonujemy wstawiając każdorazowo przed polski numer prefiks +48 (w niektórych telefonach 00 48). Za wykonane oraz odebrane połaćzenia płacimy według podanych stawek operatora.

UWAGA! Przed wyjazdem warto wyłączyć pocztę głosową, której uruchomienie w przypadku nieodebrania telefonu również powoduje naliczenie opłat.

 

Polub Nas na facebook'u...w ten sposób dowiesz się kiedy uruchomimy kolejny z naszych poradników ... dostarczymy również najnowszych ciekawostek z dziedziny podróżowania

... gwarantujemy ZERO SPAMU

 

 

Zapisz się do Newslettera
I bądź na bieżąco z naszymi ofertami!

OTRZMYWANIE INFORMACJI: Administratorem danych osobowych jest Travel Partner Alicja Kafarska,ul.J.H.Dąbrowskiego 67, 60-523 Poznań. Dane będą przetwarzane w celu i zakresie określonym w klauzuli zgody oraz w celu świadczenia usługi newsletter, a także w celu marketingu bezpośredniego własnych usług Travel Partner Alicja Kafarska. Podanie danych jest dobrowolne. Podającemu dane przystępuje prawo dostępu i poprawienia ich treści. PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH: Administratorem danych osobowych jest Travel Partner Alicja Kafarska,ul.J.H.Dąbrowskiego 67, 60-523 Poznań. Dane będą przetwarzane w celu i zakresie określonym w klauzuli zgody oraz w celu świadczenia usługi newsletter, a także w celu marketingu bezpośredniego własnych usług Travel Partner Alicja Kafarska. Podanie danych jest dobrowolne. Podającemu dane przystępuje prawo dostępu i poprawienia ich treści.
Bezpieczne biuro

PARTNERZY