Travel Partner

NASI AMBASADORZY

 

ALICJA KAFARSKA - CEO

magister Turystyki i Rekreacji AWF Poznań, od 2000 roku pilot wycieczek, od 8 lat organizator eventów i wypraw ... z plecakiem przejechała wiele krajów wszystkich kontynentów ... gdzie można nurkuje, gdzie jest woda i wiatr próbuje swoich sił w kitesurfingu ... uwielbia sporty i świeże powietrze, robi zdjęcia, wspina się na drzewa dla lepszego kadru, pisze artykuły, a każdy event i wyprawę zorganizuje inaczej, bo przecież jest tyle możliwości!                                                                        

  

JANUSZ KAFARSKI GM

z zawodu i pasji organizator wypraw i wyjazw zagranicznych, pilot wycieczek od ponad trzydziestu lat ... a z zamiłowania nurek i fotograf ...  był pod Mt.Everestem i obszedł dookoła Annapurnę, poskromił przestworza Birmy balonem  oraz Namibii awionetką ... w wolnych chwilach wynajduje nowe miejsca gdzie warto pojechać  przeżyć przygodę ... wielki miłośnik trekkingów i najdzikszych zakątków Ziemi ... na hasło wyprawa spakowany jest w 5 minut!

                                       

BARTOSZ STYSZYŃSKI - EVENTS SPECIALIST

zawsze w pierwszym rzędzie, zawsze w centrum wydarzeń, zawsze z ręką na pulsie ... i głową pełną pomysłów do realizacji ... magister ekonomii i założyciel firmy Siege Studio ... pasje zamienia w biznes ... przywrócił do życia machiny będące postrachem antycznych i średniowiecznych twierdz ... właściciel, pomysłodawca i twórca największej w Polsce i w Europie grupy wystaw machin oblężniczych w skali 1:1 (Gród Pobiedziska, Zamek w Czersku i Wenecji) ... nigdy nie zorganizował dwóch identycznych eventów ... współpracuje z nami od lat i nigdy nie zawodzi ... ratownik wodny, sternik motorowodny, narciarz, kajakarz, biegacz, skoczek spadochronowy, kibic piłkarski ... dobra zabawa gwarantowana, a i tak wrócicie po dokładkę!

                                             

 KAROLINA GROBELNA - INSTRUKTOR KITESURFINGU

zakręcona podróżniczka z pasją do sportów ... Chiny zwiedzała na rowerze, a w Park City szalała na desce i z kijem golfowym w ręce podbijała miejscowe kluby ... przygodę z kite'm rozpoczęła na Zatoce Puckiej ... latała i uczyła w dominikańskiej Cabarete, egipskim Dahabie, na hiszpańskiej Tarifie i greckim Naxos ... od 4 lat wietnamskie Mui Ne jest jej 2'gim domem gdzie spędza całą zimę poskramiając tamtejsze wiatry ... promotorka znanej marki odzieży sportowej Evokaii ... pokaże Wam jak za fajne pieniądze spędzić ciekawe wakacje!

                      

MACIEJ STEINHOF - MISTRZ ADAC VOLKSWAGEN POLO CUP

w wieku 15 lat rozpoczął kartingową przygodę z Red Bullem ... obecnie profesjonalny kierowca rajdowy ... zawodowo długo  związany z grupą Volkswagen ... pasjonat sportów, rywalizacji i adrenaliny ... jeżeli nie na torze szukajcie go "na deskach" ... brał udział w alpejskich mistrzostwach Polski w narciarstwie zjazdowym ... gdzie może szleje na windsurfingu ... jak zwiedza to na quadach ... gdy podróżuje to tylko tam gdzie ciężko dotrzeć ... ceni ryzyko i wie jak je bezpiecznie poskromić!

 

FILIP KAMIŃSKI - V'CE MISTRZ POLSKI STREFY ZACHODNIEJ 2012

jazdę rozpoczął od komunijnej motorynki ... potem liczyły się tylko hopki,  akrobacje i skoki na rowerze ... obecnie zajmuje stałe miejsce na podium zawodów Cross Country ... 8'krotny zwycięzca Mistrzostw Polski Strefy Zachodniej, 7'krotny V'ce Mistrz ... mocny pretendent do tytułu Mistrza Pucharu Polski ... czynny zawodnik Black Horse Racing Team ... każdą wolną chwilę spędza na torze ... quady czy motory ... bez znaczenia byle poziom adrenaliny przekraczał normę ... idealny przykład na to że czasem warto się pobrudzić, żeby poczuć, że się żyje!

  

AGNIESZKA KOTOWSKA - FIT LIFE SPECIALIST 

trening-motywacja-odżywianie ... kobieta w ciągłym ruchu ... hołduje zasadzie 'gdy się zatrzymam, to się przewrócę' ... od ponad 6 lat licencjonowany trener fitness, aerobiku i personalny, instruktor FTI cycling oraz kulturystyki ... i nadal się rozwija ... twórca programu BSB (Body Shape Benefit) ... zdobywczyni IV miejsca w Mistrzostwach Polski Fitnesu Sylwetkowego 2013 ... dobrze być pod jej opieką choćby przez chwilę ... bo jak się uczyć balansu to tylko od najlepszych!

                                                                                                    

 

 

 

 

 

 

Zapisz się do Newslettera
I bądź na bieżąco z naszymi ofertami!

OTRZMYWANIE INFORMACJI: Administratorem danych osobowych jest Travel Partner Alicja Kafarska,ul.J.H.Dąbrowskiego 67, 60-523 Poznań. Dane będą przetwarzane w celu i zakresie określonym w klauzuli zgody oraz w celu świadczenia usługi newsletter, a także w celu marketingu bezpośredniego własnych usług Travel Partner Alicja Kafarska. Podanie danych jest dobrowolne. Podającemu dane przystępuje prawo dostępu i poprawienia ich treści. PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH: Administratorem danych osobowych jest Travel Partner Alicja Kafarska,ul.J.H.Dąbrowskiego 67, 60-523 Poznań. Dane będą przetwarzane w celu i zakresie określonym w klauzuli zgody oraz w celu świadczenia usługi newsletter, a także w celu marketingu bezpośredniego własnych usług Travel Partner Alicja Kafarska. Podanie danych jest dobrowolne. Podającemu dane przystępuje prawo dostępu i poprawienia ich treści.
Bezpieczne biuro

PARTNERZY