Travel Partner

DLA FIRM

 

Organizuje wielu - ale MY ROBIMY TO Z PASJĄ!

Jeżeli szukacie nowych pomysłów, będziemy dla Was najlepszym PARTNEREM!

 

 

WYPEŁNIJ FORMULARZ

 

 

DLACZEGO WŁAŚNIE MY

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w organizacji wyjazdów turystycznych i ponad 10-letnie dowiadczenie w organizacji wyjazdów firmowych w Polsce i na świecie.

Nasz atut to wiarygodność, a podróżowanie z nami to nie tylko przyjemność ale i bezpieczeństwo!

 

WYPRAWY

Każdy z naszych programów posiada zakładkę 'dla firm' gdzie znajdziecie podpowiedzi jak możemy wzbogacić program stworzony specjalnie dla Waszej firmy. Jeżeli wybranego na wyjazd firmowy miejsca nie ma w naszych propozycjach, wystarczy zapytać, a my zajmiemy się resztą.

Każdą z naszych propozycji wyjazdów dostosować możemy do Waszych wymagań - stworzymy również całkiem nowe oferty dostosowane do wymagań i budżetu Klienta.

Współpracując z najlepszymi firmami z Polski i z zagranicy, profesjonalnie zorganizujemy przeloty, transfery, zakwaterowanie, programy zwiedzania, bankiety, uroczystości, ceremonie, cocktaile czy gale. Zarezerwujemy potrzebne sale konferencyjne, ułożymy zajęcia tematyczne, sportowe i kulturalne. Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych!

Opierając się na latach doświadczenia opracowaliśmy bardzo prosty dla naszych Klientów system Incentive Travel Lego, który pozwala w szybki i przyjemny sposób wybrać najlepszą dla Was i Waszych Klientów destynację wyjazdu firmowego. (zapytaj o szczegóły)

 

WYJAZDY NARCIARSKIE

Wybieramy te miejsca, które pozwalają na zaprezentowanie ciekawej oferty, dają gwarancję dobrych warunków narciarskich, a także takie hotele i pensjonaty, które oferują odpowiedni standard. 

Zawsze proponujemy dodatkowe atrakcje jak np. nocna jazda na sankach lub nartach przy dźwiękach muzyki, turnieje kręgla, gokarty na lodzie, ekspresowe kursy gotowania i wiele innych opcji w zależności od wybranego regionu.

Współpracujemy z najlepszymi instruktorami jazdy na nartach i snowboardzie. Polecamy wyjazdy z Arturem Rajewskim, Mistrzem Polski oraz wieloletnim kadrowiczem i medalistą zawodów FIS.

Dajemy możliwość skorzystania z najbardziej przez światowych sportowców lubianych i docenianych kamer do analizy video GoPro Hero II. Kamery przyczepiane do kasków lub desek czy nart zapewniają nie tylko wspaniałą zabawę, ale również możliwość zarejestrowania popełnianych podczas jazdy błędów i niwelowania ich pod okiem najlepszych z najlepszych.

 

SZKOLENIA KIEROWCÓW FLOTY KORPORACYJNEJ

Szkolenie kierowców floty korporacyjnej dostarcza uczestnikom sporej dawki emocji i zabawy, natomiast daje w efekcie szereg wymiernych korzyści, jak np.:

 • spadek szkodowości we flocie,
 • niższe koszty ubezpieczeń,
 • redukcja kosztów związanych z nieobecnością pracowników,
 • redukcja kosztów związanych z czasowym brakiem samochodu.

Istotny jest również element psychologiczny - pracownicy biorący udział w atrakcyjnym szkoleniu, czują się docenieni, a także zmotywowani do korzystania z nabytych umiejętności.

Więcej informacji w ofercie DRIVING ACADEMY.

 

REJSY

Statki wycieczkowe to zdecydowanie więcej niż hotele, to pływające resorty.

Niewątpliwą zaletą wyboru takiego sposobu podróżowania jest możliwość odwiedzenia kilku miast, a nawet krajów w ciągu zaledwie kilku dni, bez potrzeby korzystania z długich, nużących przejazdów i uciążliwego pakowania się. Rozkoszując się komfortowymi warunkami odkrywamy codziennie nowe miejsca, cudowne plaże, malownicze porty, które dają nam poczucie wolności i niezależności, a także sprawiają, że możemy prawdziwie wypocząć. 

Więcej informacji w zakładce REJSY.

Jeżeli jednak szukacie wolności pod żaglami, niesztampowych rozwiązań oraz większej dawki adrenaliny, być może JACHTY będą tym czego szukacie.

 

MECZE PIŁKARSKIE I ZAWODY SPORTOWE

Piłka nożna ... wybierz ligę ... najlepsze drużyny piłkarskie do Waszej dyspozycji!

A może mecz NBA? NHL ... hokej nie?

Tenis ... proszę bardzo - French Open, US Open, Wimbledon!  

Zawody Formuły 1 - Grand Prix w zasięgu ręki.

Oryginalne pomysły na integracyjne i motywacyjne wyjazdy wyzwalające sportowe emocje. Co powiecie na zupełnie inne zwiedzanie Tajlandii ... przyspieszony kurs muay thai zakończony vipowskimi miejscami na Gali Bokserskiej?

 

EVENTY ŚWIĄTECZNE

Oddajemy w Wasze ręce ofertę imprez Świątecznych, które mogą stać się idealnym sposobem na integrację oraz motywację  czołowych klientów czy pracowników.

Oto niektóre z przygotowanych propozycji.

 • GWIAZDKA NA ŚPIEWAJĄCO
 • WIGILIJNE WYBORY
 • ŚWIĄTECZNE WYPIEKI
 • WIGILIJNE KOŁO FORTUNY
 • WIGILIJNA RZEŹBA W LODZIE
 • MIKOŁAJ NA WESOŁO
 • WIGILIJNY GOSPEL
 • WIELKA PODRÓŻ Z PREZENTAMI

 

przykładowy scenariusz

Sytuacja społeczna w Państwie Św.Mikołaja przed zbliżającymi się Świętami Bożego Narodzenia Anno Domini 2011 stawała się coraz bardziej nerwowa. Św.Mikołaj nie zdecydował bowiem do tej pory, który klan świątecznych pomocników wyruszy z nim w tym roku w podróż dookoła świata. Świąteczna wyprawa z prezentami dla dzieci i dorosłych na całym świecie była marzeniem każdego mieszkańca Państwa Podbiegunowego. Niestety tego zaszczytu mogło co roku dostąpić tylko kilkunastu pomocników. Święty Mikołaj zdecydował się rozwiązać ten spór w niekonwencjonalny sposób. Ogłosił Wielki Turniej o prawo wyjazdu w "Wielką Podróż z Prezentami". Niech FORTUNA sprzyja najlepszym!!

 

INTEGRACJA I MOTYWACJA

Wyjazdy motywacyjne są sprawdzoną, powszechnie stosowaną na świecie formą motywowania oraz integrowania pracowników, zacieśniania więzi z kontrahentami, nagradzania partnerów w interesach.

Każdy program wyjazdu dostosujemy do budżetu i wymagań Klienta.

Kilku- lub kilkunastodniowe wyjazdy w niezwykle zakątki świata, organizowane zgodnie z indywidualnymi oczekiwaniami klientów, pozwalają harmonijnie połączyć cele biznesowe z ciekawym programem turystycznym. Zachęcają pracowników, współpracowników czy przedstawicieli do bardziej efektywnej pracy i walki o wyniki.

Proponujemy zarówno wyjazdy zagraniczne jak i po Polsce. Niezwykłe eventy, wypoczynek, przygoda, adrenalina ...

 

SZKOLENIA, KONGRESY, KONFERENCJE

Konferencje, kongresy czy szkolenia mogą być organizowane zarówno w kraju jak i w dowolnym, wybranym przez Was, miejscu na świecie. Przeniesienie szkoleń w inne niż wykorzystywane na co dzień otoczenie znacznie podnosi ich efektywność oraz atrakcyjność.

Każde takie wydarzenie połączyć możemy z ciekawym programem.

 

WYJAZDY I EVENTY PROMOCYJNE

Pomożemy Wam w promocji marki firmy wywołując pozytywne skojarzenia z produktem, co podnosi jego atrakcyjność w oczach potencjalnego klienta. Oprócz doskonałej zabawy nasze imprezy mają na celu przyniesienie określonych korzyści reklamowych czy pi-arowych jak również podtrzymywanie dobrych stosunków ze współpracownikami oraz klientami.

Wybierając z szerokiego wachlarza ofert zajęć tematycznych, sportowych i kulturalnych zorganizujemy niezapomniane imprezy promocyjne.

 

PODRÓŻE SŁUŻBOWE

Zapewniamy kompleksową obsługę wyjazdów służbowych wykorzystując nowoczesną oraz efektywną politykę podróży. Zakres usług i sposób realizacji zadań dostosowujemy do oczekiwań i wymagań określonych indywidualnie przez każdą firmę.

Dzięki specjalistycznej wiedzy oraz wieloletniemu doświadczeniu z zakresu planowania podróży gwarantujemy pewność, satysfakcję oraz maksymalny komfort podczas wyjazdów, minimalizując przy tym koszty.

Każdej firmie zapewniamy indywidualną opiekę menadżera projektu oraz zespołu wysokiej klasy specjalistów. Wszelkie dokumenty bezpłatnie dostarczamy pod wskazany adres.

 

 W CELU PODNIESIENIA EFEKTYWNOŚCI WSPÓŁPRACY Z NAMI PRZECZYTAJ KONIECZNIE

 

 

              GWARANCJA TURYSTYCZNA                              BIURO PRZYJAZNE ZDROWIU TURYSTY

       

 

 

Zapisz się do Newslettera
I bądź na bieżąco z naszymi ofertami!

OTRZMYWANIE INFORMACJI: Administratorem danych osobowych jest Travel Partner Alicja Kafarska,ul.J.H.Dąbrowskiego 67, 60-523 Poznań. Dane będą przetwarzane w celu i zakresie określonym w klauzuli zgody oraz w celu świadczenia usługi newsletter, a także w celu marketingu bezpośredniego własnych usług Travel Partner Alicja Kafarska. Podanie danych jest dobrowolne. Podającemu dane przystępuje prawo dostępu i poprawienia ich treści. PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH: Administratorem danych osobowych jest Travel Partner Alicja Kafarska,ul.J.H.Dąbrowskiego 67, 60-523 Poznań. Dane będą przetwarzane w celu i zakresie określonym w klauzuli zgody oraz w celu świadczenia usługi newsletter, a także w celu marketingu bezpośredniego własnych usług Travel Partner Alicja Kafarska. Podanie danych jest dobrowolne. Podającemu dane przystępuje prawo dostępu i poprawienia ich treści.
Bezpieczne biuro

PARTNERZY