Travel Partner

ŁADOWANIE, ADAPTERY, GNIAZDKA I WTYCZKI

 

Wybierając się w podróż zagraniczną warto zorientować się jakiego rodzaju wtyczki pasują do lokalnych gniazdek. Bez tych informacji może się zdarzyć, że naładowanie sprzętu elektronicznego może sprawić ogromne kłopoty.

Pamiętajcie również o sprawdzeniu natężenia prądu dostępnego w miejcu, do którego się wybieracie. Nie wszystkie kraje stosują jednakowe napięcie.

Polecamy zaopatrzyć się również w adapter i zawsze brać go ze sobą na wszelki wypadek. Jest to małe, przydatne urządzenie, które teoretycznie można wypożyczyć w recepcji większości 4- i 5-gwiazdkowych hoteli. Teoretycznie ponieważ najczęściej hotel posiada tylko kilka sztuk adapterów ... i istnieją bardzo nikłe szanse, że akurat uda się je Wam otrzymać.

Spis wszystkich rodzajów gniazdek dostępnych na całym świecie: GNIAZDKA I WTYCZKI.

 

Polub Nas na facebook'u...w ten sposób dowiesz się kiedy uruchomimy kolejny z naszych poradników ... dostarczymy również najnowszych ciekawostek z dziedziny podróżowania

... gwarantujemy ZERO SPAMU

 

 

Zapisz się do Newslettera
I bądź na bieżąco z naszymi ofertami!

OTRZMYWANIE INFORMACJI: Administratorem danych osobowych jest Travel Partner Alicja Kafarska,ul.J.H.Dąbrowskiego 67, 60-523 Poznań. Dane będą przetwarzane w celu i zakresie określonym w klauzuli zgody oraz w celu świadczenia usługi newsletter, a także w celu marketingu bezpośredniego własnych usług Travel Partner Alicja Kafarska. Podanie danych jest dobrowolne. Podającemu dane przystępuje prawo dostępu i poprawienia ich treści. PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH: Administratorem danych osobowych jest Travel Partner Alicja Kafarska,ul.J.H.Dąbrowskiego 67, 60-523 Poznań. Dane będą przetwarzane w celu i zakresie określonym w klauzuli zgody oraz w celu świadczenia usługi newsletter, a także w celu marketingu bezpośredniego własnych usług Travel Partner Alicja Kafarska. Podanie danych jest dobrowolne. Podającemu dane przystępuje prawo dostępu i poprawienia ich treści.
Bezpieczne biuro

PARTNERZY